Портфоліо


Загальні відомості


П.І.Б:                                                              
Паршина Олена Анатоліївна

Дата народження:                                         
21.11.1966р.

Посада:                                                       
учитель англійської мови

Освіта:                                                           
вища

Освітньо-кваліфікаційний рівень:              
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Назва навчального закладу, який закінчено:                        
Горлівський педагогічний інститут іноземних мов 
ім.Н.К.Крупської

Факультет:                                                     
англійська мова

Рік закінчення:                                             
1990

Кваліфікація:                             
учитель англійської мови                                                                                   

Дата прийняття на роботу:
08.10.1985

Навчальний заклад:                                    
Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 10
ім. Тараса Шевченка

М о я    а в т о б і о г р а ф і я
Я, Паршина Олена Анатоліївна, народилась 21 листопада 1966 року в місті Новогродівка Донецької області. З 1974 по 1984 рік навчалась у Новогродівській середній школі №10. Англійська мова була моїм улюбленим предметом, тому ще під час навчання твердо вирішила стати вчителем англійської мови. По закінченні школи спробувала вступити до Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов ім. Н.К.Крупської, але не пройшла за конкурсом. Протягом року працювала на Селидівському машинобудівельному заводі, маю ІІ розряд токаря-револьверника. 
  


Мені було приємно, що адміністрація заводу дала мені позитивну характеристику для вступу до ВНЗ, тому що  я не зрадила своїй мрії про педагогічну професію.

 


У 1985 році вступила до вищезазначеного навчального закладу. Закінчила інститут у 1990 році. Рішенням державної екзаменаційної комісії мені було присвоєно кваліфікацію вчителя англійської мови та звання вчителя середньої школи.




По закінченні інституту повернулась у рідне місто і в рідну школу працювати вчителем англійської мови, в якій працюю і сьогодні. 

Моя педагогічна діяльність - це постійний пошук і вдосконалення методів роботи, які можуть допомогти учням розвивати сою комунікативну компетенцію і вдосконалюватись у міжкультурному іншомовному спілкуванні.

За 12 років я пройшла шлях від учителя спеціаліста до спеціаліста вищої категорії. З 2006 року очолюю міське методичне об'єднання вчителів англійської мови.

У 2007 році мені було присвоєно звання "Учитель-методист". Оскільки це почесне і водночас досить відповідальне звання потребує постійного методичного росту, у 2007 році я пройшла навчання в "Школі молодого творчого методиста" при Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.




В рамках роботи "Школи молодого творчого методиста" під керівництвом методиста кафедри соціально - гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Бухлової Наталії Василівни  виконала проект "Науково-методичний супровід підвищення рівня готовності вчителів іноземної мови до формування самоосвітньої компетентності учнів". Протягом наступного навчального року працювала в обласній творчій групі по реалізації проектних завдань слухачів школи.

 http://www.slideshare.net/teacherolena/ss-54901067


Своїми педагогічними наробками я неодноразово ділилась на сторінках педагогічних видань, таких як "Англійська мова та література" видавництва "Ранок", " Англійська мова та культура" видавництва "Шкільний світ", електронний журнал "Золоті сторінки Освіти" при Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Неодноразово друкувалась в газеті "English language and culture" видавництва "Шкільний світ", за участь у створенні якої була нагороджена грамотою газети.




 У 2011 році під час проходження курсів підвищення кваліфікації  пройшла сертифікаційний тест з курсу цифрових технологій Microsoft Digital Literacy. Маю відповідний сертифікат.


 







Маю нагороди у галузі освіти: грамоту Новогродівської міської ради, грамоту Головного управління освіти і науки Донецької області та грамоту Міністерства освіти і науки України.









Брала участь
 у науково-практичних конференціях і семінарах (вебінарах), майстер-класах:

-      Всеукраїнська електронна науково-практична конференція "Наступність між початковою та основною ланками в контексті переходу школи на 12-річний термін навчпння" у м. Донецьку, 2006 рік (мій виступ на тему "Адаптація молодших школярів при вивченні іноземної мови під час переходу в 5-й клас" увійшов до збірки матеріалів електронної конференції);

-     науково-практичний семінар "Нові стандарти - нова школа.Технології активізації пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення другої іноземної мови за допомогою сучасних вітчизняних НМК" у м. Донецьку, 2013 рік;


  -   майстер-клас "Формули розвитку творчого потенціалу вчителя" в рамках роботи ММК відділу освіти м. Новогродівка 10. 06.2012 року (дивитись на сторінці "Моє відео");


-    практичний семінар видавництва "Pearson" на тему "На шляху до успішного екзамену" у м. Донецьку, 2014 рік;

-    вебінар "Якість освіти - це високий професіоналізм вчителя, ефективне навчально-методичне забезпечення, інтерактивні технології і, як результат, успішні випускники" Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону - 2015 ( 21.06.2015 р.);




-    регіональна науково-практична конференція "Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах євроінтеграції" при Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, 2016 рік (мій виступ у дискусійному клубі конференції "Регіональний досвід освітньої євроінтеграції в умовах реформування освіти" на тему "Формування соціокультурної компетенціїучнів - важлива складова професійної діяльності вчителя іноземної мовив умовах євроінтеграції" увійшов до збірника конференції);

 -  вебінар "Англійська мова. Шляхи ефективної підготовки до ДПА/ЗНО 2017 з іноземних мов" в рамках зимової сесії Інтерактивної школи творчого вчителя (16 - 28 .01.2017р.).






Атестаційний період 2017 - 2022 р.р.


Важливою складовою свого професійного зростання вважаю участь у майстер-класах на міському (в расках міського методичного об'єднання вчителів англійської мови) і ообласному рівнях.
Брала участь у майстер-класі "Реалізація компетентісного підходу на уроках англійської мови", проведеного видавничою групою "Основа" 03.04.2017 року.






 Намагаюсь удосконалюватись і як класний керівник.
 Метою своєї виховної роботи ставлю створення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.
Один з найважливіших напрямків моєї роботи з колективом учнів є виховання здорового способу життя, свідомого ставлення до свого здоров'я. В рамках даного напрямку роботи брала участь у Всеукраїнському конкурсі "Бути здоровим - жити здорово!", проведеного видавництвом "Шкільний світ" у грудні 2017 року,  стала лауреатом конкурсу.




З 2018 року почала тісну співпрацю з Всеукраїнським освітнім проектом "На урок". 
Стала учасником конкурсу "Вчительська десятка" (січень 2019 року). 
Розмістила 15 розробок 
(конспекти уроків, дидактичні матеріали до уроків англійської мови. 
сценарії позакласних заходів з предмету). 
Маю сертифікат учасника, 
грамоти за активне поширення власного педагогічного досвіду, подяку. 













*******************************************************************
Участь учнів у предметних інтернет - олімпіадах мотивує їх до більш досконалої зацікавленості до вивчення конкретного предмету. Англійська мова - -не виключення. 
Чнамагаюся заохочувати учнів до участі в таких заходах.




*******************************************************************************








Протягом листопада - березня (2020 - 2021 н. рік) 
я брала участь у реалізації програми Британської Ради
 з питань підвищення кваліфікації 
вчителів англійської мови Нової української школи 
на платформі Британської Ради Online Teacher Community.







































Комментариев нет:

Отправить комментарий